CLEVER FRAME®

NASZA MISJA

W Clever Frame® projektujemy sukces. Naszą ofertę wyróżniają niestandardowe, opatentowane rozwiązania, nad którymi czuwa sztab specjalistów - doświadczonych projektantów, technologów, managerów oraz doradców klienta.

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własny styl i rozwiązania, które wywarły istotny wpływ na polskie i europejskie wystawiennictwo. Naszą pozycję na rynku ugruntowała nie tylko unikalna idea stoisk modułowych, ale i własne, profesjonalne zaplecze - studio projektowe oraz zakład produkcyjny, dzięki którym tworzymy spersonalizowane rozwiązania dla biznesu.

MIĘDZYNARODOWY SUKCES I ZAUFANIE

Sukces Clever Frame® potwierdza jego międzynarodowa popularność, w tym kilkadziesiąt przedstawicielstw w Unii Europejskiej, krajach arabskich czy w Afryce. Naszym celem jest ułatwienie codziennej pracy marketerów.

Niezależnie od wielkości inwestycji wkładamy tyle samo uwagi w każde zlecenie, którym się zajmujemy i każde z nich realizujemy w sposób kompleksowy. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji - nasz zespół odpowie na każde zagadnienie dotyczące systemu, jego personalizacji, trendów we wzornictwie czy też optymalizacji przestrzeni wystawienniczej.

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Clever Frame® to system dostosowany do Twoich oczekiwań. Zawsze o jeden krok do przodu! Z naszą pomocą stworzysz funkcjonalne stoiska promocyjne, które podkreślą profesjonalny wizerunek Twojej marki, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów marketingowych.

Clever Frame w liczbach

20

Lat na rynku

24

Partnerów za granicą

93 %

Powracających klientów

21000

Zrealizowanych projektów

11

Nagród i wyróżnień

Skontaktuj się z nami!

Wrocław
Warszawa

ul. Grota-Roweckiego 203
05-214 Wrocław

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest CLEVER FRAME SP. Z O.O. z siedzibą przy ul. Gen. Stefana Grota Roweckiego 203 52-214 Wrocław, NIP 8992850710. Więcej informacji w Polityce Prywatności.

Ładowanie
Wystąpił błąd
Dziękujemy za Twoją wiadomość!
Skontaktujemy się najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.